חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

אבטחה סמויה

מרגיש מאויים? נמצא בסכנה? מטרידים אותך ואינך יודע כיצד להתגונן?
הפתרון - אבטחה סמויה ע"י צוות רשת חקירות!

בני האדם חשופים לאיומים בכל זמן נתון, בחלק מהמקרים לצערנו האיום מתבצע בסופו של דבר, אבטחה סמויה ומקצועית תפתיע את המאיימים והמטרידים מכל סוג.
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:

רשת חקירות - אבטחה סמויה:

שירותי אבטח סמויה ניתנים ע"י אנשי מקצוע בעלי נסיון רב, אשר סובבים סביב הלקוח ומגנים עליו או מגינים על קבוצת אנשים, אבטחה סמויה היא אבטחה אשר אינה נראית לעין, אנשי האבטחה מתצפתים בשקט עד שמתבצע איום או תקיפה כנגד הלקוח. לאחר תקיפה המאבטחים תוקפים את התוקף אשר מופתע מעצם היותו מותקף כאשר לא ציפה לכך כלל. אבטחה סמוייה הינה אבטחה בטוחה יותר מאבטחה רגילה מכיוון שהתוקף אינו מגיע מוכן בכדי לעבור את המאבטחים.

שלבי הפעולה במסגרת אבטחה סמויה:

אדם אשר נמצא מאויים, או חושש מפני איום על חייו, גם במקרים בהם אינו יודע את זהותו של המאיים, ברשת חקירות אנו נבצע את כל הבדיקות ביסודיות בכדי לוודאות עם החשש מופרך ואינו קיים, אם יתברר שמדובר באיום או חשש אמיתי לאיום, צוות רשת חקירות יפעילו את אנשי האבטחה סמויה. הצוות הינו צוות נבחר בעל יכולות להיטמע בסביבה ולהשתלט עלייה ולהגן על הלקוח.

במהלך המשימה של צוות האבטחה הסמויה, הצוות יאתר את שיטת המעקב שמתבצעת אחר הלקוח, יחקה את דפוס התנהגותו יאתר במהירות את מיקום הגורם המאיים. ינטרלו את האיום לצמיתות.

אבטחה סמויה ברשת חקירות:

הצוות - אבטחה סמויה בסוכנות רשת חקירות הינו צוות מוכשר ומיומן גם באיסוף ראיות להרשעת הגורם המאיים, במצבים רבים מביאים להפללתו ולהבאתו למעצר. הצוות מגן ודואג לשלומו של הלקוח. אבטחה סמויה מתבצעת במסגרת החוק ובשיתוף פעולה עם המשטרה ועם כוחות הביטחון.

צוות אבטחה סמויה מבצע משימות על פי הוראות רשת חקירות המנוהלות ע"י יניב שחר, חוקר פרטי מומחה בענייני אבטחה סמויה וגלויה, אשר הפעיל לאורך השנים עשרות צוותי חוקרים במשימות מקומיות ובינלאומיות.
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני