חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

מתי כדאי לפנות אל חוקרים פרטיים ?

אם עד היום חשבתם כי אנשים אשר פונים אל חוקרים פרטיים הם כל מיני אנשים במעילים ארוכים וכובעים ענקיים אשר מסתירים את הפנים שלכם, ברור לכם כי זו חשיבה מוטעית מן הסתם. אם הגעתם לכאן, סימן כי גם אתם רוצים לפנות אל חוקרים פרטיים אשר יוכלו לסייע לכם בבעיה מסוימת כזו או אחרת אשר בה נתקלתם.

אבל מתי בעצם פונים לחוקר פרטי במקום למשטרה ? האם אפשר לפנות לשני הגורמים גם יחד לצורך פתרון התעלומה ?
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:


חוקר פרטי - פז שוורץ 054-4674470 | חוקר פרטי - יניב שחר 050-5544242

חוקרים פרטיים לשמירה על הפרטיות

אחת הסיבות המרכזיות אשר בגינה אנשים פונים אל חוקרים פרטיים היא משום שהם מעוניינים לשמור על הפרטיות שלהם. המשטרה לא צריכה להתעסק בכל ולדעת עליכם הכל.

החוקרים הפרטיים מחויבים מתוקף החוק והרישיון שלהם לשמור על פרטיות וחיסיון מלא של הלקוחות שלהם, ולא למסור פרטים שונים הלאה ( אלא אם מדובר על מקרה של הצלת חיים ). כך, אתם לא צריכים להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה - ועדיין לקבל מענה איכותי ומלא לצרכים שלכם .

ההתמחויות של חוקרים פרטיים

לעתים, חוקרים פרטיים יכולים לספק לכם שירותים כי המשטרה פשוט לא יכולה לספק. קחו לדוגמה את המקרה המובהק של בגידות - זה הוא מעשה פסול מוסרית, אך איננו בלתי חוקי. על כן, המשטרה לא עוסקת בנושא כלל, והדבר בעצם נשאר בתחומם של משרדי החוקרים הפרטיים. לרוב, גם מעקבים אחרי בעלי חוב שונים אינם כמעט מעניינה של המשטרה אלא יותר של הדין האזרחי, ומכאן הפניה אל חוקרים פרטיים .

חוקרים פרטיים מעניקים יחס אישי מעבר לכך, צריך לזכור כי ידיה של המשטרה עמוסות מאד, ולשוטרים יש אלפי תיקים להתמודד איתם מידי יום ביומו. לעומת זאת, חוקרים פרטיים יוכלו לספק לכם יחס אישי לחלוטין, ולהקדיש לכם כמה זמן שרק יצטרכו.

חלק ניכר מהם גם בעלי ניסיון של עבודה עם המשטרה או שהיו בעצמם שוטרים בעבר - ולכן יוכלו לשתף פעולה עם רשויות החוק במידת הצורך .

מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני