חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

החבר בגד בי עם החברה הטובה שלי נתפס ע"י חוקר פרטי

סיפור בגידה מהתאריך : יכולים לקרות כל מיני דברים בחיים, אבל סיפור בגידה שלי היה אחד במינו.

היינו ביחד 18 שנה, אני ובעלי. נולדו שני ילדים. שני בנים. עומר ודניאל. ום אחד פשוט החלטנו להתגרש. פגשתי מישהו והתאהבתי. התחלנו לצאת ושערת הרגשות הזו שחפה אותי עמוק מאוד.

היחסים ביני לבין בעלי נשארו בסדר גמור. לא רבנו, חילקנו את הימים עם הילדים וכל אחד מאתנו הצליח לשמור איתם על הקשר היחודי משלו.

החבר החדש שלי היה עצמאי בתחום הפרסום, ורוב הזמן עבד מהבית. אני עורכת דין, וחזרתי הביתה בדר"כ מאוד מאוחר בערב. לא התראנו הרבה וניסינו להיות ביחד את כל הסופי שבוע.

הייתי נורא עייפה מהעבודה, ורציתי לעשות לעצמי מתנת חופשה בחו"ל לבד. דיברתי עם אחת החברות הקרובות שלי וביקשתי ממנה לעשות בייבי סיטר לילדים בזמן שאהיה בחו"ל.

תכננתי את החופשה ל-4 ימים פחות או יותר כך שאם אסע בתחילת השבוע, אחזור לקראת הסופ"ש ואוכל להקדיש אותו לחברי.

הייתי שותפה במשרד שבו עבדתי כך שלא הייתי צריכה אישור מיוחד בשביל החופשה. הלכתי אותו יום וקניתי חבילת נופש לספרד. הייתי אמורה לחזור ביום חמישי בבוקר. זה הסתדר פשוט מצויין. הייתי מאושרת עד השמיים. חזרתי הבייתה והתחלתי לארוז את המזוודה.

חברה שלי הייתה אמורה לבוא כל יום אלינו הביתה אחרי הצהריים ולהשאר עד הלילה בכדי להשכיב את הבנים לישון.

יצרתי איתה קשר כמה פעמים ביום כדי לשאול אם הכל בסדר. אבל קרה כמה פעמים בערב כשצלצלתי והיא לא ענתה. גם חבר שלי לא ענה. וחזרו אלי אחרי כמה שעות בטענה ששמו את הטלפון על שקט כדי לא להעיר את הילדים. זה היה מוזר לי כי אף פעם לא נהגנו לעשות את זה. הטלפון אף פעם לא הפריע להם לישון.

תקראו לזה אינטואיציה נשית או כל דבר אחר אבל התחלתי לחשוד. יצרתי קשר עם משרד חקירות וביקשתי מהם לגלות מה קורה שם.

כשקיבלתי את התמונות שהם צילמו – עולמי נחרב. הם שכבו. הם בגדו בי. חברה הכי טובה שלי וחבר שלי שכל כך אהבתי.

חזרתי הבייתה ביום רביעי בערב ולא אמרתי להם כלום. רציתי לראות בעצמי. פתחתי את הדלת בשקט וראיתי אותם בחדר השינה שלנו. עמדתי כמה דקות והסתכלתי. הם ראו אותי פתאום, ופשוט ביקשתי לקום וללכת לשניהם. לא רציתי לראות אף אחד מהם יותר.
שתפו ברשת:
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני