חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

הבעל בוגד בי עם גבר - נתפס ע"י חוקר פרטי

סיפור בגידה מהתאריך : ברצוני לשתף אתכם במקרה אישי שלי, כשלצערי הרב הייתי חייבת לפנות לחוקר פרטי, כי חשדתי שבעלי בוגד בי. הסימנים לא היו מאוד בולטים. כנראה הרגשה פנימית שלי. הכל היה כרגיל. רק שכבר במעט ולא היינו ביחד.

כל פעם הייתה סיבה אחרת. ניסיתי לדבר איתו, אך התשובות היו קצרות וענייניות: יש לי הרבה עבודה, אני נפגש עם הבוס בערב לדון בחוזה חדש, יש ערב צוות וכו'. בעלי הוא בן אדם לא חברותי במיוחד ולוקח לו תקופה די ארוכה להיפתח אל מישהו. בין חבריו הקרובים לא היו אף פעם נשים, כך שלחשוב על בגידה היה אבסורדי לחלוטין.

כשהגעתי לסוכנות החוקרים הזו, סיפרתי להם את המצב איך שהוא. התשובה הגיע במהרה שלא ציפיתי בכלל. החוקר סיפר לי כל יום מה בעלי עושה. לפני עבודה ואחרי עבודה וכמו כן מה הוא עושה בהפסקת הצהריים שלו. הוא כל הזמן נפגש עם חברים, הוא אמר לי. רק שעדיין לא תפסתי אותו עם אותו חבר יותר מפעם אחת. צחק. שכחתי לציין שהדירה שלנו ממוקמת כ-10 דקות הליכה מהמשרד של בעלי.

יום אחד הבלש התקשר אלי ואמר שהוא נכנס לדירה עם חבר. החוקר חיכה להם בחוץ וכשהם יצאו, הסתכלו שאין אף אחד לידם והתחילו להתנשק. אני איבדתי לרגע תחושת קרקע מתחת לרגליים שלי. לא תיארתי לעצמי ולא חשבתי לרגע שזה מה שיקרא. כיום עברה כבר חצי שנה מאז. אני חייה את חיי כרגיל, בדירה משלי ובעלי לשעבר גם בדירה שהייתה שלנו עם חברו החדש.
שתפו ברשת:
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני