חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

חקירות כלכליות

חייבים לכם כסף?
לצערנו קיימים מקרים רבים במדינת ישראל של אנשים, חברות, עסקים וארגוניים שונים שחייבים כספים ולא משלמים מסיבות שונות ומגוונות כגון: פשיטת רגל, אי יכולת לעמוד בתשלומים ועוד..

במצב כזה שחייבים לכם כסף ואתם לא מקבלים אותו או חלק ממנו בחזרה עליכם לפעול למען קבלתו, הפתרון: חקירות כלכליות. משרד חקירות רשת חקירות מבצע חקירות כלכליות ופועל למען החזרת הכסף אליכם.
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:

כיצד מתבצעות חקירות כלכליות?

חוקר פרטי מבצע חקירה כלכלית, הוא מאתר מהם מקורות ההכנסה ומהם הנכסים בארץ ובחו"ל אשר שייכים לבעל החוב. בעזרת חקירות כלכליות ניתן לאתר ולפעול לעיקול הרכוש של החייב.ניתן לבדוק מצבו הכלכלי. לפי כך למצוא את הכספים שנעלמו בחשבונו מכל סיבה, בנוסף לכך לאתר רכוש ולהחזיר אותו. את כל הממצאים צוות רשת חקירות יגיש בסיכום הדו"ח, אשר ישמש כראיות והוכחות מוצקות בדיוני בית המשפט. במהלך חקירות כלכליות, ניתן למצוא נתונים מפתיעים שיפתיעו גם אותך כלקוח/ה,

חקירות כלכליות - לקוחות פרטיים ועסקיים

חקירות כלכליות מזמינים לקוחות פרטיים שחייבים להם כספים,עורכי דין המטפלים בתיקי חייבים, חברות פרטיות מוסדות וגופים פיננסיים.

כאשר מדובר בחקירות כלכליות המתבצעות על אנשים פרטיים החקירה כוללת: חקירת בנקים רלוונטיים, בדיקה - האם החייב מחזיק רכב, בדיקה - האם החייב בעל נכסים קרקע, בית וכדומה, חקירת פרטיו האישיים, האם קיימים לו ביטוחים, אלו הכנסות יש לו למחייתו, האם יש נגדו תביעות משפטיות אשר עומדות כנגדו או תיקי הוצאה לפועל.

כאשר מדובר בחקירות כלכליות המתבצעות על חברות, החקירה כוללת: בדיקה - כמה רכבים מחזיקה החברה, מי הם בעלי המניות בחברה ומי הם אנשי ההנהלה, האם החברה מחזיקה בקרקעות, האם קיימים נכסים כגון: בתים או נדל"ן, חקירה של בנקים אשר מעורבים בפעילות עם החברה, האם ישנן תביעות משפטיות או תיקי הוצאה לפועל העומדים כנגד החברה, ולאילו חברות אחרות היא מקושרת.

חקירות כלכליות - רשת חקירות

רשת חקירות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, חקירות כלכליות מסייעות לקבלת החלטות בעולם העסקים, קבלת מידע בלתי צפוי על לקוחות חייבים שאינם משלמים ועוד..

מתי לבצע חקירות כלכליות?

כאשר חייבים לכם כספים אם אתם לקוחות פרטיים או בעלי עסקים, בעלי חברה שיש בידה צ'קים שאינם בעלי כיסוי. חברה המעוניינת לקבל מידע כלכלי אודות הלקוח לו הם מעוניינים לספק אשראי. גופים המספקים הלוואות ללקוחות או מענקים.
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני