חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

מידענות

רשת חקירות מספקת שרותי מידענות. מידע על אנשים פרטיים, חברות, מוסדות וארגונים. במידענות ניתן לקבל אינפורמציה רבה מאוד, פז שוורץ הינו חוקר פרטי בעל נסיון רב בתחום המידענות ושותף בכיר ברשת חקירות.

למי מיועדים שירותי מידענות?

מעוניין לצרף שותף לעסק? רוצה לדעת עליו עוד פרטים? מעוניין במידע רלוונטי על יריב עסקי? היום גם פיסת מידע מאוד קטנה יכולה להיות שווה הרבה מאוד כסף.
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:

מידענות - כיצד זה עובד?

לצוות רשת חקירות מומחי המידענות יש את כל האמצעים והכלים הדרושים בכדי לאתר את הפרטים החשובים לך. לאור הנסיון הרב, צוות רשת חקירות יצרו מאגרי מידע גדולים וסיגלו לעצמם שיטות עבודה , המבטיחות לך איתור מדויק וספציפי כמעט על כל פרט עליו תבקש מידע – בארץ ובחו"ל.

מידענות הינו תחום אשר הולך וגדל בהתאם לקצב המסחרר של התפתחות רשת האינטרנט, כיום נוכל לאתר פרטים שונים גם בדרכים שבעבר לא היו קיימות כלל, כמו הרשתות החברתיות, באינטרנט קיים מבחר גדול של מנועי חיפוש אשר נמצאים כנגישים ופתוחים לשימוש הציבור והאזרח הממוצע אינו יודע כיצד להשתמש בהם.

במידענות כמו בכל שרותי חקירה כל פעולה שמתבצעת נעשית בהתאם לחוק ולכללי האתיקה המקצועים אשר ידועה בעולם החוקרים הפרטיים. כל הפרטים שיועברו אליך יגיעו רק בדרכים כשרות ובהתאם לחוקי האתיקה, כל פרט שנגלה יוכל לשמש בעתיד כראייה קבילה ומוצקה בבית המשפט לכל מקרה שיתבקש.

מידענות –חקירות מחשב

מנסים לפרוץ למחשבך האישי? מנסים לדלות מידע ממחשבך? כיום ניתן לחקור ולמצוא את הפורץ. ככול שהאינטרנט מתקדם כך גם תחום חקירת המחשב מתקדמת, חוקר פרטי מבצע מעקב דרך המחשב לאיסוף מידע אודות הפורץ.

אם אתה זקוק לפרטים על אדם, חברה או תאגיד מסוים?

אם אתה חושש כי נעשה ניסיון לחדור למחשבך האישי?
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני