חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

מעקבים

ברשת חקירות פרטיות אנו מספקים ללקוח ראיות מוכחות המתאימות לדון בהם בבית המשפט, אנו מבצעים מעקבים מקצועיים, בעלי ניסיון רב והישגים רבים בהשגת ראיות מפלילות.

מעקבים פרטיים

המעקבים מתבצעים ע"י חוקרים פרטיים ומנוסים, כאשר הצוות יוצא לשטח למעקב אחר אדם הוא נמצא בסביבתו מבלי לעורר את חשדו, הצוות משתמש בציוד המתקדם ביותר, להקלטה ולצילום עד לצבירת כל הראיות המפלילות ביותר להשגת המהלך לו אתם מצפים. צוות חוקרי רשת חקירות יוצא למעקבים בארץ ובחו"ל.
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:
היציאה למעקב מתבצעת רק לאחר היערכות מדוקדקת של כל הפרטים אודות האדם אשר יתבצע אחריו מעקב. צוות רשת חקירות לומדים את אופי עיסוקו של האדם אחריו יעקבו, נערכים באופן מקצועי ליציאה למעקב ויוצאים למעקב מצוידים בידע רב וכל הכלים המתאימים בכדי להשיג את התוצאה הרצויה. המעקב מתבצע בתיאום עם הלקוח ועל פי דרישותיו.

רשת חקירות - שרותי מעקבים

  • חקירות אישות
  • חקירות כלכליות
  • חקירות בנושאים בעלי אופי פלילי
  • מודיעין עסקי
  • איתור נעדרים או חייבים
  • חקירות אופי

מעקבים - בגידות

צוות רשת חקירות צבר ניסיון רב בחשיפת בגידות, השגת ראיות מפלילות אשר משדרות חד משמעית נגד בן הזוג הבוגד ואינן ניתנות לערעור. כלקוח/ה של רשת חקירות פרטיות אנו נעמיד לרשותך את טובי חוקרינו, נדווח לך כל פעולה והשגת ראייה, נעמוד לצדך לכל אורך תהליך החקירה. ונספק לך את השירות הטוב והיעיל ביותר תוך כדי שמירה על סודיות.

ביצוע מעקבים ללא חדירה לפרטיות האדם

צוות רשת חקירות פועלים ע"פ הוראות וכללי האתיקה של המקצוע. לפי כך תוכלו להשתמש ולהציג את הראיות אשר יושגו במאמצי החקירה לכל דורש על פי חוק, הראיות הן ראיות שהושגו בדרכים כשרות וחוקיות. המעקבים מתבצעים ללא תוך שמירת פרטיותו של האדם, כיבוד הוראות המשטרה וביצוע שיתופי פעולה כאשר קיים צורך.
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני