חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

נמאס לך מחיים משותפים ובעלך הוא סרבן גט?

במידה ואינך מצליחה לאתר את הבעל המומחיות שלנו היא לסייע לך.

רשת חקירות - כל סרבן גט לא יוכל להתחמק עוד!

לצערנו הרב, נשים רבות אינן מצליחות להסתדר עם הבעל ונאלצות לפרק את הזוגיות, אך הגרוע מכל הוא שהבעל אינו מוכן לשחרר את הקשר מסיבה כזאת או אחרת ומסרב לתת גט - בעל זה נקרא סרבן גט. במצב הזה נשים אלו הן מסורבות גט ולא יכולות להמשיך בחייהן כפי שהיו רוצות וזאת ע"פ חוק במדינת ישראל.
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:
אישה שאינה מקבלת גט מבעלה לא יכולה להינשא שוב וכמובן שזה מציב מס' רב של בעיות שאינן מאפשרות לחזור לחיי שיגרה נורמאליים כמובן שמצב זה הוא מאוד מתסכל. הבעל תמיד נמצא בתמונה למרות שאינו מתגורר עם האישה. צוות רשת חקירות צבר ניסיון רב מול סרבני גט בתיקי אישות וברשותו מס' רב של טכניקות מתקדמות להשגת ראיות מוכחות ובהתאם לכך לקבל את הגט המיוחל

סרבן גט - אישה עגונה

כל אדם אשר נמצא תחת ברית הנישואין על פי ההלכה היהודית, כדת משה וישראל. בעת גירושין הוא כפוף לחוקי ההלכה. כל הליכי הגירושין כמו תהליך הנישואין נעשים לפי הנחיית בית הדין הרבני. בני זוג המעוניינים להתגרש, יחתמו על הסכם גירושין ולאחר מכן הבעל יעניק לאישה גט - אישור שקיימת מוסכמות בין שני הצדדים. ההחלטה הסופית לאחר מתן הגט ניתנת על ידי בית הדין הרבני.

על פי ההלכה - אשה שאינה מקבלת גט מבעלה, נחשבת עדיין לנשואה, גם במצב בו הבעל אינו מקיים את חובותיו. מאחר ואשה זו עדיין נשואה היא אינה יכולה להינשא עם אדם אחר או לקיים כל קשר זוגי מאחר והיא תחשב כנואפת. מצב זה הינו מצב מאוד מתסכל, האשה תלוייה בבעל לקבלת הגט, האשה נמצאת במצב בלתי אפשרי.

איתור סרבני גט:

קיימים מניעים רבים להחלטת האדם להיות סרבן גט, לדוגמא: לא מוכן להיות בסטטוס גרוש, לא יודע איך להתמודד עם מהלך הגירושין, מעוניין בנקמה בבת הזוג ועוד.. סרבני גט בדרך כלל נעלמים מפני השטח בכדי שלא ימצאו אותם ולא ישכנעו אותם לחתום על הגט. אשה עגונה אינה יכולה לאתר אותו לבדה, זוהי משימה מאוד קשה, נשים רבות שניסו לבסוף התייאשו והמשיכו הלאה בחייהן. רשת חקירות - מעמידים חוקרים פרטיים וצוות עוקבים למציאת בעלה - סרבן גט. בעזרת חוקר פרטי וצוות עוקבים מיומן של סוכנות רשת חקירות, נאתר את הבעל סרבן הגט. אנשינו מחזיקים בכישורי איתור גבוהים מאוד, המאפשרים לחשוף את מקום מסתורו של כל אדם, בכל מקום בעולם.

מעוניינת באיתור סרבן גט?

נתקלת בקושי לאתר את הבעל סרבן הגט? גם אם את בשיא הייאוש ומרגישה שהכל אבוד, חוקר פרטי ידאג לכך שלא תישארי במצב הקשה הזה עוד. אנו נתמקד בחקירת עקבות הבעל הסרבן נאתר אותו, כך תוכלי לקבל את חתימתו על הסכם הגירושין בקלות ובמהירות. צוות רשת חקירות צבר וותק ונסיון רב באיתור סרבני גט בארץ ובעולם. ההצלחה שלנו היא החופש שלך - כאשר תקבלי את ההזדמנות לפתוח דף חדש בחייך.

מעוניינת בהתייעצות ראשונית ללא תשלום וללא התחייבות עם חוקר פרטי מרשת חקירות? מלאי פרטייך למעלה באתר או חייגי עכשיו 03-6294111 ונשמח לעזור לך באיתור בעלך - סרבן גט
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני