חקירה פרטית - רשת חקירות
לוגו רשת חקירותרשת חקירות איתך בכל עת 24/7 - ייעוץ ראשוני ללא עלות!
לשיחה אישית ודיסקרטית התקשרו עכשיו : 03-6294111

חוקר פרטי במרכז - רשת חקירות

רשת חקירות - משרד של חוקרים פרטיים המספקים שירותים לחברות ממשלתיות וללקוחות פרטיים. הצוות צבר נסיון רב בביצוע חקירות מיוחדות ומעקבים, השגת ראיות חותכות אשר מתואמות לצורכי הלקוח וניתנים לייצוג בפני בית המשפט.

כאשר אנו מקבלים לקוח למשרדנו אנו מתאמים ציפיות, מבררים פרטים, מגדירים יעדים ומתחילים במלאכה. בכדי להשיג ראיות חותכות חוקר פרטי יוצא לשטח לביצוע מעקב, החוקר מצוייד בכלים החדשניים ביותר להקלטה ולצילום.

להלן כתבות עלינו :
הבורר הסתיר שהתפלל עם עורך הדין של הגרושה
תיעוד מזעזע: התעללות קשה בחוסים חסרי ישע במוסד "אילנית"
 שם מלא  טלפון
שתפו ברשת:
חוקר פרטי הממונה לחקור את המקרה, יציג בפני הלקוח/ה את הממצאים והראיות שהשיג, גם במקרים הנמצאים כואבים מאוד, מתוך הבנה מלאה שלשם כך בוצעה הפנייה. במקרה בו החוקר פרטי גילה פרטים סודיים אודות האדם מזמין החקירה, הוא מחוייב בשמירת סודיות ואינו מוציא מידע זה החוצה. בעת הזמנת עבודה יחתום החוקר על הסכם סודיות המחייב אותו לבצע את עבודתו בדיסקרטיות.
רשת חקירות - חוקר פרטי כלקוח/ה בעזרת חוקר פרטי במרכז תוכל/י להשיג חשיפת בגידה ותיעודה בהתאם לחוקי האתיקה של המקצוע אשר נמצאים כבילים כתיעוד לבית המשפט. תקבל/י דו"ח מפורט אשר כולל תיעוד וצילומים מהשטח. ליווי אישי צמוד לכל אורך התהליך. בכל תיק אנו מקפידים על שמירת דסקרטיות מלאה- סודיות וחסיון הלקוח.
רשת חקירות חוקרים פרטיים במרכז פועלים לאיסוף מידע וידיעות, על פי החוק עליו להיות תושב ישראלי וללא עבר פלילי, לאחר תקופת התמחות במשרד חקירות מורשה במשך כ- 3 שנים. וסיים בהצלחה את הבחינה ע"פ אתיקה מקצועית - ע"פ קריטריונים אלו הוא חוקר פרטי מורשה.

חוקר פרטי איכותי ובעל נסיון אשר פועל לפי חוקי האתיקה,אמינות ברמה גבוהה, תוך כדי יכולות הנרכשות עם הנסיון כגון: קשרים חברתיים, טכנולוגיה חדישה וכו.. ישיג עבורך את הראיות הטובות ביותר.
כל חקירה נעשת באופן דיסקרטי לחלוטין! אם הינך חושד/ת בבן או בת הזוג אנו ברשת חקירות נביא לך את המידע הדרוש לך באופן דיסקטי הבן או בת הזוג לא יהיה מושג שעוקבים אחריו צוות חוקרים פרטיים.

ביצוע המעקבים נעשה בסתר מוחלט, המעקב מתבצע ע"י צוות חוקרים מקצועים אשר צברו ניסיון רב הן בחקירות המורכבות ביותר והכל נעשה באופן מקצועי ומדויק.
מפת אתר
רחוב בן יהודה 32, בניין אל-על בתל אביב ליצירת קשר עם רשת חקירות 03-6294111
כל הזכויות שמורות לרשת חקירות © 2010
קידום אתרים אורגני